Rukometaši Nexea u uzvratnoj utakmici četvrtfinala EHF Europske lige u svojoj dvorani u Načicama imali su podršku mladih garešničkih rukometaša.
Podsjećamo, Našičani nisu uspjeli pobijediti njemački Göppingen, koji je nakon 32:23 u prvom dvoboju, slavio i u Našicama s 31:27 (13:12).

No bez obzira na negativan rezultat, za mlade garešničke rukometaše, u pratnji trenera, to je bio jedinstven događaj.
Posjet europskoj utakmici i prepuna dvorana sa sjajnom atmosferom, super je nagrada kluba RK Garešnica najmlađima. Jedan nezaboravan izlet!

Nakon utakmice mladi igrači Garešnice fotografirali su se s igračima Nexea, golmanom Marinom Šegom koji nosi dres Göppingena te našičkom maskotom ‘Gromko’.


![[FOTO] NK Bjelovar procvjetao s novom infrastrukturom: S domaćim dečkima u napad na hrvatski nogomet!](https://bjelovarac.hr/wp-content/uploads/2023/06/Gradski-stadion-u-Bjelovaru-5-360x180.jpg)




