Bjelovarac sport
  • Početna
  • Nogomet
  • Rukomet
  • Ostali sportovi
    • Atletika
    • Borilački sportovi
    • Sportovi s loptom
    • Ostali sportovi
  • Mladi i sport
  • Intervju
  • Teme
  • Više od sporta
No Result
View All Result
Bjelovarac sport
  • Početna
  • Nogomet
  • Rukomet
  • Ostali sportovi
    • Atletika
    • Borilački sportovi
    • Sportovi s loptom
    • Ostali sportovi
  • Mladi i sport
  • Intervju
  • Teme
  • Više od sporta
No Result
View All Result
No Result
View All Result
Bilogora '91 - Sloga

Bilogora '91 - Sloga

4. NL

[VIDEO] Bilogora ’91 pokazala neporaženoj Slogi tko je gazda, Ante Starčević u nadoknadi spasio Garić, posrtaj Dinama

Danijel Starešinčić
10.09.2023. 20:02
0 0

Garić je na uvijek nezgodnom gostovanju u Molvama došao do boda (1:1). Po prikazanom mogao je i do većeg uspjeha, ali gosti ne mogu biti nezadovoljni ako znaju da su do izjednačenja došli u petoj minuti sudačke nadoknade preko svog najboljeg prošlosezonskog strijelca Ante Starčevića koji je realizirao kazneni udarac. Prije toga, u 72. minuti, Mladost je došla do prednosti udarcem iz daljine Nikole Tube, a u sudačkom dodatku, zbog drugog žutog kartona, isključen joj je Ivan Kokša.

‘Prvo poluvrijeme su nas u prvih 15 minuta malo pritisnuli, ali nakon toga smo uspostavili ravnotežu, uskoro i preuzeli terensku inicijativu. Pogotovo smo bili dobri u nastavku, ali nismo zabili dok oni jesu iz dalekometnog udarca. Zatim smo sve karte bacili u napad i izjednačili smo. Zasluženo smo došli do boda, ali isto tako bi bilo zasluženo da smo i pobijedili’, rekao nam je u uvodu napadač Garića Ante Starčević.

Ante Starčević spasio je Garić u petoj minuti nadoknade

Protiv vas svi zabijaju golčine, u dvoboju u Zdencima kod Sloge primili ste senzacionalni gol škaricama (možete ga vidjeti OVDJE).

‘Da, tako ispada, protiv nas padaju baš golčine. No tako je to u nogometu. Sreća ponekad ide na jednu, a ponekad na drugu stranu. U subotu nam se vratilo.’

Izostanci zbog ozljeda i ovo prvenstvo rade ozbiljne probleme momčadi?

‘Od prvog kola sam povrijeđen i bolestan, 3-4 tjedna, sad je i Golubić bio ozlijeđen. Ma da smo kompletni samo bi nas učinak od maksimalnih devet bodova u prva tri kola zadovoljio, ali s obzirom na okolnosti moramo biti sretni s ovih četiri boda. Sigurno će biti još bolje, samo da se kompletiramo.’

U Grubišnom Polju pala je Sloga (4:0) koja je u prva dva kola imala maksimalan učinak, ali Bilogora ’91 je pokazala da je kvalitetnija momčad. Domaći nogometaši su se odmah nametnuli i pretvorili ovaj derbi u jednosmjernu utakmicu.

Prvi pogodak došao je u 14. minuti nakon lijepe akcije i preciznog udarca Željka Ostrmana s nekih dvadesetak metara, a isti igrač je solo prodorom iznudio kazneni udarac u 35. minuti kojeg je sigurno realizirao Tomislav Pleić za 2:0. I u drugih 45 minuta Grubišnopoljci su dominirali , a potvrda dobre igre došla je u 54. kada je Josip Vicić pogodio glavom. U 85. Marin Stanić je postavio konačnih 4:0 iako je moglo biti još uvjerljivije.

‘Zasluženo smo slavili. Od prve minute smo se postavili domaćinski, čvrsto, zagospodarili terenom i što je najvažnije relativno brzo smo došli do prednosti što nam je dalo još jači poticaj i bilo nam je lakše igrati’, rekao nam je veznjak Bilogore Željko Ostrman koji je povukao u prvom poluvremenu golom i izborenim penalom.

‘Nekada je red i na nas malo starije da povučemo. No svi smo igrali dobru utakmicu, a u nogometu je tako da uvijek netko iskoči, sada sam to bio ja, drugi put će biti netko drugi. Drago mi je zbog gola, ali ponajviše zbog ekipe da smo se vratili na pobjedničku stazu.’

Na redu je gostovanje u Molvama?

‘Neugodno gostovanje na kojem domaćin uvijek pokušava ići na tri boda, ali isti je i naš cilj. Vjerujem da će to biti dobra utakmica i nadam se da ćemo mi na kraju slaviti uz našu dobru igru.’

U Čazmi 1:1! Sve ono najzanimljivije u dvoboju između domaćina i Podravca iz Virja događalo se u završnici utakmice kada su bila oba pogotka. Vedran Furmek je u 81. s bijele točke donio prednost Čazmancima, ali veselje nije dugo trajalo, jer je pet minuta kasnije Ivan Peršinović nadmudrio obranu našeg županijskog predstavnika za izjednačenje.

I za kraj smo ostavili iznenađenje u Predavcu. Dinamo je kod kuće poražen 5:1 od Slatine koja je u prva dva kola osvojila tek jedan bod. Počasni gol za domaćina dao je Stanes u 58., dok je prvo ime gostiju bio Matija Bubaš s hat-trickom (30, 63, 67), a po jednom su se u strijelce upisali Benjamin Dijanešić (9) i Mateo Jerešić (78). Loš dan za klub iz Predavca.

‘Iako smo u svim elementima nogometne igre bili bolja momčad, osim postignutih golova, doživjeli smo visok poraz, zasluženo jer golovi donose pobjede i bodove. U prvih pet minuta mogli smo voditi 2:0 da bi gosti izašli u kontru i poveli’, rekao je trener gostiju Nikola Papac koji je zatim nabrojao sve prilike koje domaćin nije iskoristio u prvom dijelu.

Slična priča je bila i u drugom poluvremenu, Dinamo je napadao i promašivao, a kontre Slatine bile su ubojite. Ključni trenutak bio je u 61. minuti, Tomić je sa tri metra pogodio golmana, i umjesto da bude 2:2, gosti iz kontre i sumnjive pozicije (možda i zaleđa) odlaze na 3:1. Domaći sastav se tada otvorio do kraja, a Slatina je to kaznila.

‘Izgubili smo tri planirana boda ali se nećemo predati i već iduće kolo idemo vratiti izgubljene bodove. Treba reći da nismo bili kompletni jer zbog bolesti je bio odsutan Dominik Bošnjak i Matej Bošnjak zbog privatnih obaveza.’

Tags: 4. NLNK Bilogora 91NK ČazmaNK Dinamo PredavacNK Garićnogomet

POVEZANI ČLANCI

Županijski drugoligaši NK Omladinac i NK Zvijerci doveli pojačanja koja jamče velike stvari
Najnovije

JAČANJE KADRA

Županijski drugoligaši NK Omladinac i NK Zvijerci doveli pojačanja koja jamče velike stvari

28.09.2023. 12:41
[FOTO] U ŽRK Bjelovar stigao je poziv koji je razveselio sve u klubu, a posebno mladu Martu!
Najnovije

TO JE VRH

[FOTO] U ŽRK Bjelovar stigao je poziv koji je razveselio sve u klubu, a posebno mladu Martu!

28.09.2023. 08:11
Saša Kranjčević (NK Bilo/Facebook)
Najnovije

PROŠLOG TJEDNA

Rastanak koji je svima teško pao! Saša Kranjčević nakon 16 godina više nije trener NK Bilo

27.09.2023. 14:14
Trkači AK Borik na Bilogora Trail
Atletika

SVE JE BILO SUPER

Rekordan broj natjecatelja na Bilogora Trail, evo tko su sve pobjednici utrka održanih u Velikom Trojstvu

27.09.2023. 13:17
Učitaj više

NAJČITANIJE

  • DERBI 4. NL

    [FOTO] Garićevi nogometaši ostavili srce na terenu i srušili Bilogoru ’91 u Grubišnom Polju; presudila dva Tomislava

    24.09.2023. 11:26
  • 1. ŽNL

    [VIDEO/FOTO] Nezaustavljivo Rovišće prošlo i Ivansku, Bilogori derbi protiv Daruvara, uvjerljive pobjede Hajduka i Zdenke

    24.09.2023. 23:29
  • 3. ŽNL JUG

    [VIDEO/FOTO] Bršljanici derbi protiv Laste, imamo reakcije, a donosimo vam i golčinu igrača Dinama

    25.09.2023. 13:40
  • 3. ŽNL SJEVER

    [FOTO] Slavija pet od pet, Moslavina VT uporno je prati, a nogometaši Hajduka iz Lipovog Brda zabili prvijenac u sezoni

    25.09.2023. 11:53
  • SAVRŠENI NA GOSTOVANJIMA

    [VIDEO] Veličanstveni preokret juniora NK Mladost Ždralovi na Šubićevcu, trener Mario Kos: Znali smo što hoćemo!

    23.09.2023. 19:21

Prvi specijalizirani portal za županijski sport.

KONTAKT
sport@bjelovarac.hr

ADRESA
Augusta Šenoe 23, 43000 Bjelovar

  • OGLAŠAVANJE
  • PRAVILA O PRIVATNOSTI
  • KORIŠTENJE KOLAČIĆA
  • IMPRESSUM
  • KONTAKT

PRATITE NAS

Bioviro d.o.o. © Sva prava pridržana 2023. Web PEPERIT

No Result
View All Result
  • Početna
  • Nogomet
  • Rukomet
  • Ostali sportovi
    • Atletika
    • Borilački sportovi
    • Sportovi s loptom
    • Ostali sportovi
  • Mladi i sport
  • Intervju
  • Teme
  • Više od sporta

Sva prava pridržana © 2023. Bioviro d.o.o.
Web design PEPERIT

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist

Kako bismo vam pružili najbolje korisničko iskustvo, koristimo kolačiće! Više o kolačićima saznajte na stranici Korištenje kolačića.

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.

Kolačići trećih strana

Ova web stranica koristi Google Analytics za prikupljanje anonimnih informacija kao što su broj posjetitelja na stranicu i najpopularnije stranice.

Omogućivanjem ovog kolačića pomažete nam u poboljšanju naše web stranice.

Najprije omogućite Neophodne kolačiće kako bismo mogli spremiti vaše postavke!

Pravila o kolačićima

Kolačić je informacija spremljena na Vaše računalo, tablet ili mobitel, koja može biti dostavljena neposredno od strane web stranice koju posjetite (kolačići od prve strane) ili u suradnji i za potrebe web stranice koju posjetite od treće strane (kolačići treće strane). Kolačići obično spremaju Vaše postavke, postavke za web stranicu, kao što su npr. preferirani jezik ili slične postavke. Kasnije, kada opet otvorite istu web stranicu, internetski preglednik šalje natrag kolačiće koji pripadaju toj stranici. Ovo omogućava stranici da prikaže informacije prilagođene Vašim potrebama. Kolačići mogu spremati širok raspon informacija, uključujući i dio osobnih informacija. Te informacije mogu biti spremljene jedino ukoliko Vi to omogućite – web stranice ne mogu dobiti pristup informacijama koje im niste dali te ne mogu pristupiti drugim datotekama na Vašem računalu.

Više informacija na stranici Korištenje kolačića.