Odbojkaški klub Daruvar je pravi primjer kako jedan sportski klub može biti više od toga. Tamo klince od malih nogu uče pravilima i životnim vrijednostima zbog kojih će izrasti prije svega u prave ljude.
‘Danas nosimo ružičasto kao znak podrške borbi protiv vršnjačkog nasilja’, objavili su iz daruvarskog kluba u srijedu.
Podsjećamo, nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja obilježava se zadnje srijede u mjesecu veljači. Ove godine je to bilo 26. veljače. Dan ružičastih majica, poznatiji kao Pink Shirt Day, nacionalni je program prevencije vršnjačkog nasilja.

![[FOTO] NK Bjelovar procvjetao s novom infrastrukturom: S domaćim dečkima u napad na hrvatski nogomet!](https://bjelovarac.hr/wp-content/uploads/2023/06/Gradski-stadion-u-Bjelovaru-5-360x180.jpg)




