Teniski klub ‘Sirela’ nastavlja sa svojim aktivnostima. Ni prošlog vikenda reketi i loptice nisu mirovali, a put je mlade nade bjelovarskog kluba odnio u Varaždin. U organizaciji ‘TK Varaždin 1181’ održao se turnir za djecu do 8, 9 i 10 godina.
U konkurenciji 20-ak djevojčica i dječaka do 9 godina, 2014.godište i mlađi, iz TK Sirela Bjelovar sudjelovali su Luka Culjak i Dominik Nikolić.
Igralo se u četiri skupine, svatko sa svakim, a član TK Sirela Luka je bio drugi dok je Dominik zauzeo četvrto mjesto u svojoj skupini. Dečki, samo nastavite i dalje jako!





![[FOTO] NK Bjelovar procvjetao s novom infrastrukturom: S domaćim dečkima u napad na hrvatski nogomet!](https://bjelovarac.hr/wp-content/uploads/2023/06/Gradski-stadion-u-Bjelovaru-5-360x180.jpg)




