Subota je bila dan odbojke u ŠSD Čazma, igralo se 7. kolo 3. lige regije sjever skupine istok, a prva ekipa Čazme opravdala je prvu poziciju u prvenstvu te je u derbiju svladala drugoplasiranu ŽOK Koprivnicu sigurnih 3:0 (25:13, 25:17, 25:11).
‘Starija seniorska ekipa čak je zaigrala prvi puta s najjačom postavom kao pripremom za kvalifikacije druge lige. Nakon osiguranog i mirnog rezultata u setovima, zaigrale su i sve ostale’, objavili su iz ŽOK Čazme.
U preostala tri susreta mini turnira snage su odmjerile druge ekipe Čazme, Bjelovara i Daruvara. Najuspješniji u tom ‘troboju’ bio je ŽOK Bjelovar 2 koji je svladao ŽK Čazmu 2 3:1, a zatim OK Daruvar 2 3:2. Sudar između Čazmanki i Daruvarčanki pripao je gošćama (1:3).
‘ŽOK Čazma 2, mlađa seniorska ekipa počela je i osvajati setove, sada nam preostaje samo još izgraditi samopouzdanje i vjeru u pobjedu jer one to zaista i mogu. Samo hrabro naprijed’, objavili su iz kluba domaćina.
Ostalo je još jedno kolo do završetka lige, a za Čazmanke onda slijede najvažnije utakmice, one za viši rang – 2. ligu.
