Mlađe kadetkinje ŽOK Bjelovara okončale su sezonu na šestom mjestu na prvenstvu regije Sjever. Podsjećamo, mlade nade bjelovarske odbojke suvereno su osvojile županijsko prvenstvo što im je donijelo nastavak natjecanja na većoj razini.
Drugo i posljednje okupljanje osam ekipa bilo je upravo u Bjelovaru, a domaćin je u skupini A odigrao jednu utakmicu i ostvario pobjedu u susretu s OK Velika Gorica (2:0) što mu je donijelo treću poziciju i zatim razigravanje za petu poziciju.
U utakmici za plasman bolje su bile vršnjakinje OK Sisak 2:0, ali možemo reći da su Bjelovarčanke u dobrom svjetlu predstavljale Bjelovarsko-bilogorsku županiju.
Prvak je zaprešićko OK Nebo, drugi ŽOK Ivanec, a treći OK Cratis Varaždin. To su tri ekipe koje su se plasirale na prvenstvo Hrvatske.
MVP prvenstva je Kaja Ucović iz OK Nebo.
