Čudesna Garićeva generacija U-9, koja vodi Pero Batinić, nastavlja skupljati zlatna odličja.
Nedavno je ta talentirana ekipa pokorila konkurenciju u županijskom prvenstvu (tijekom sljedećih dana objavit ćemo tekst o svim prvacima mlađih kategorija u BBŽ) s 12 pobjeda u isto toliko utakmica uz impresivnu gol razliku 122-11, a sada je bila nadmoćna i na 15. Memorijalnom turniru Vlado Laučan u Pakracu.
Mali Gareščani osvojili su prvo mjesto, a u svih svojih šest utakmica su slavili. Prvo su u skupini nadigrali drugu ekipu pakračkog Hajduak 5:1 (Aneo Tibor Nagy 2, Erik Spasojević, Pavo Puljić, Roko Prodanović), zatim Psunj Sokol 1 7:0 (Pavo Puljić, Ivano Novaković, Aneo Tibor Nagy 2, Erik Spasojević 2, Mihael Ljubić) te Kaptol 5:0 (Aneo Tibor Nagy 3, Erik Spasojević 2).
U četvrtfinalu su bili nemilosrdni protiv prve ekipe Hajduka 7:0 (Ivano Novaković, Aneo Tibor Nagy 2, Patrik Brtan, Leo Andrić, Erik Spasojević 2), a uvjerljivi su bili i u polufinalu u dvoboju s Libertasom iz Novske 4:0.
U finalu ih je očekivala najteža utakmica, ekipa Slavije iz Pleternice, ali su Garćićeve nade izdržale i taj izazov te bile bolje 3:2 uz dva pogotka Erika Spasojevića, a jedan je dodao Patrik Brtan.




![[FOTO] NK Bjelovar procvjetao s novom infrastrukturom: S domaćim dečkima u napad na hrvatski nogomet!](https://bjelovarac.hr/wp-content/uploads/2023/06/Gradski-stadion-u-Bjelovaru-5-360x180.jpg)




