Bjelovarac sport
  • Početna
  • Nogomet
  • Rukomet
  • Ostali sportovi
    • Atletika
    • Borilački sportovi
    • Sportovi s loptom
    • Ostali sportovi
  • Mladi i sport
  • Intervju
  • Teme
  • Više od sporta
No Result
View All Result
Bjelovarac sport
  • Početna
  • Nogomet
  • Rukomet
  • Ostali sportovi
    • Atletika
    • Borilački sportovi
    • Sportovi s loptom
    • Ostali sportovi
  • Mladi i sport
  • Intervju
  • Teme
  • Više od sporta
No Result
View All Result
No Result
View All Result
ŽOK Bjelovar (Facebook)

ŽOK Bjelovar (Facebook)

SVUDA IH IMA

Bjelovarske odbojkašice otvorile bazene u Grđevcu, sudjelovale na Terezijani, a stigle i do turnira u Vrbovcu

Bjelovarac
20.06.2023. 14:32
0 0

Na otvorenju bazena u Velikom Grđevcu održan je turnir odbojkašica koji prerasta u lijepu tradiciju i privlači veliku pozornost.

‘Turnir u Grđevcu je sada već i tradicionalni turnir kojim obilježavamo završetak naše odbojkaške sezone. Prijateljski turnir na kojem se igra u prijateljskom ozračju, gdje je više naglasak na kupanju i druženju. Natjecali smo se u tri kategorije: mini odbojka, mala odbojka i mlađe kadetkinje. Sudjelovale su bjelovarske i vrbovečke odbojkašice, od kojih je bilo 50-ak svakih’, izvijestila nas je trenerica Bjelovara Ana Marija Štimac Mostovac.

Turnir je započeo u 10 sati, a završio oko 16.30 sati. Prvo su igrale mini odbojkašice, ukupno 6 ekipa, sistem igre svatko sa svakim. Redoslijed: 1. mjesto Vrbovec 1, 2. mjesto Bjelovar 4 i 3. mjesto Bjelovar 2.

Zatim mala odbojka, dvije skupine po 4 ekipe. Redoslijed: 1.mjesto Bjelovar 1, 2. mjesto Bjelovar 2, 3. mjesto Vrbovec 1

Mlađe kadetkinje, 7 ekipa, dvije skupine po 3 i 4 ekipe. Redoslijed: 1.mjesto Vrbovec 1, 2.mjesto Vrbovec 2, 3.mjesto Bjelovar 2

‘Sve je super prošlo, djevojčice su oduševljene turnirom. Kako kaže trener iz Vrbovca da je to turnir koji se čeka cijelu godinu’, dodala je bjelovarska trenerica.

Tako je bilo u subotu (17. lipnja), a dan ranije po prvi puta održan je turnir u uličnoj odbojci koji se održao u sklopu Terezijane. Posjetitelji manifestacije mogli su uživati u atraktivnim potezima odbojkašica iz Bjelovara, Vrbovca, Koprivnice i Daruvara. U napetom finalu pobjeda je ostala u Bjelovaru za trojku P. Tomanovski, M. Knežević i K. Knežević, drugo mjesto zauzela je ekipa Daruvara, a treće mjesto ekipa Vrbovca.

‘Nadamo se da dogodine ovo ponavljamo u možda malo proširenoj verziji’, poručili su iz ŽOK Bjelovar.

Dodajmo kako su prošlog vikenda u Vrbovcu, bjelovarske kadetkinje sudjelovale su na seniorskom turniru u odbojci na pijesku i ostvarile odlične rezultate!

‘Naš par sastavljen od sestara Knežević osvojio je 3. mjesto! Isto tako pohvala za igru para Tomanovski i Diebalo. Premda u Bjelovaru nemamo igralište za odbojku na pijesku i naše djevojke se sa istim susreću tek kada dođu na turnir, ovi rezultati govore sami za sebe’, jasni su bili u bjelovarskom klubu.

Tags: odbojkaOK DaruvarŽOK Bjelovar

POVEZANI ČLANCI

[FOTO] U ŽRK Bjelovar stigao je poziv koji je razveselio sve u klubu, a posebno mladu Martu!
Najnovije

TO JE VRH

[FOTO] U ŽRK Bjelovar stigao je poziv koji je razveselio sve u klubu, a posebno mladu Martu!

28.09.2023. 08:11
Saša Kranjčević (NK Bilo/Facebook)
Najnovije

PROŠLOG TJEDNA

Rastanak koji je svima teško pao! Saša Kranjčević nakon 16 godina više nije trener NK Bilo

27.09.2023. 14:14
Trkači AK Borik na Bilogora Trail
Atletika

SVE JE BILO SUPER

Rekordan broj natjecatelja na Bilogora Trail, evo tko su sve pobjednici utrka održanih u Velikom Trojstvu

27.09.2023. 13:17
Dario Hrebak i rukometašice Bjelovara
Najnovije

SRETNO U LUKSEMBURGU

Rukometašicama Bjelovara uoči europskih iskušenja sreću poželio gradonačelnik Dario Hrebak

27.09.2023. 12:56
Učitaj više

NAJČITANIJE

  • DERBI 4. NL

    [FOTO] Garićevi nogometaši ostavili srce na terenu i srušili Bilogoru ’91 u Grubišnom Polju; presudila dva Tomislava

    24.09.2023. 11:26
  • 1. ŽNL

    [VIDEO/FOTO] Nezaustavljivo Rovišće prošlo i Ivansku, Bilogori derbi protiv Daruvara, uvjerljive pobjede Hajduka i Zdenke

    24.09.2023. 23:29
  • 3. ŽNL JUG

    [VIDEO/FOTO] Bršljanici derbi protiv Laste, imamo reakcije, a donosimo vam i golčinu igrača Dinama

    25.09.2023. 13:40
  • 3. ŽNL SJEVER

    [FOTO] Slavija pet od pet, Moslavina VT uporno je prati, a nogometaši Hajduka iz Lipovog Brda zabili prvijenac u sezoni

    25.09.2023. 11:53
  • SAVRŠENI NA GOSTOVANJIMA

    [VIDEO] Veličanstveni preokret juniora NK Mladost Ždralovi na Šubićevcu, trener Mario Kos: Znali smo što hoćemo!

    23.09.2023. 19:21

Prvi specijalizirani portal za županijski sport.

KONTAKT
sport@bjelovarac.hr

ADRESA
Augusta Šenoe 23, 43000 Bjelovar

  • OGLAŠAVANJE
  • PRAVILA O PRIVATNOSTI
  • KORIŠTENJE KOLAČIĆA
  • IMPRESSUM
  • KONTAKT

PRATITE NAS

Bioviro d.o.o. © Sva prava pridržana 2023. Web PEPERIT

No Result
View All Result
  • Početna
  • Nogomet
  • Rukomet
  • Ostali sportovi
    • Atletika
    • Borilački sportovi
    • Sportovi s loptom
    • Ostali sportovi
  • Mladi i sport
  • Intervju
  • Teme
  • Više od sporta

Sva prava pridržana © 2023. Bioviro d.o.o.
Web design PEPERIT

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist

Kako bismo vam pružili najbolje korisničko iskustvo, koristimo kolačiće! Više o kolačićima saznajte na stranici Korištenje kolačića.

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.

Kolačići trećih strana

Ova web stranica koristi Google Analytics za prikupljanje anonimnih informacija kao što su broj posjetitelja na stranicu i najpopularnije stranice.

Omogućivanjem ovog kolačića pomažete nam u poboljšanju naše web stranice.

Najprije omogućite Neophodne kolačiće kako bismo mogli spremiti vaše postavke!

Pravila o kolačićima

Kolačić je informacija spremljena na Vaše računalo, tablet ili mobitel, koja može biti dostavljena neposredno od strane web stranice koju posjetite (kolačići od prve strane) ili u suradnji i za potrebe web stranice koju posjetite od treće strane (kolačići treće strane). Kolačići obično spremaju Vaše postavke, postavke za web stranicu, kao što su npr. preferirani jezik ili slične postavke. Kasnije, kada opet otvorite istu web stranicu, internetski preglednik šalje natrag kolačiće koji pripadaju toj stranici. Ovo omogućava stranici da prikaže informacije prilagođene Vašim potrebama. Kolačići mogu spremati širok raspon informacija, uključujući i dio osobnih informacija. Te informacije mogu biti spremljene jedino ukoliko Vi to omogućite – web stranice ne mogu dobiti pristup informacijama koje im niste dali te ne mogu pristupiti drugim datotekama na Vašem računalu.

Više informacija na stranici Korištenje kolačića.