Druga momčad RK Bjelovar osvojila je prvo mjesto u 3. HRL sjever te je tako izborila ulazak u viši rang. U zadnjoj utakmici prvenstva, 20. kolo, pred svojim navijačima, Bjelovarčani su očekivano sredili Vidovec 2 39:20.
Samo prvih pet minuta bila je ravnopravna utakmica, a nakon toga sve je bilo na strani razigranih domaćih rukometaša.
U momčadi RK Bjelovar gotovo svi su se upisali u strijelce, a najviše, po šest golova zabili su Martin Mihalić i Alen Komar. Kod Vidovca je Leon Banek pet puta zatresao mrežu.
Ilova iz Grubišnog Polja poražena je na gostovanju u Križevcima, KTC 2 je slavio 28:22.
Od prve minute domaćin je imao prednost, gosti su u par navrata zaprijetili, ali je samo na tome i ostalo.
Kristijan Kamenar i Marin Celovec zabili su po sedam za KTC 2, a isto toliko puta poentirali su Dražen Vereš i Andrej Bijelić kod Grubišnopoljaca.

![[VIDEO] Druga momčad Bjelovara izborila ulazak u viši rang impresivnom predstavom u zadnjem kolu](https://bjelovarac.hr/wp-content/uploads/2023/04/RK-Bjelovar-2.jpg)
![[FOTO] NK Bjelovar procvjetao s novom infrastrukturom: S domaćim dečkima u napad na hrvatski nogomet!](https://bjelovarac.hr/wp-content/uploads/2023/06/Gradski-stadion-u-Bjelovaru-5-360x180.jpg)




