NK Slavija Severin je prošle sezone bila ‘trn u peti’ klubovima koji su se borili za titulu prvaka u 3. ŽNL Sjever i plasman u viši rang natjecanja. Severinčani su se razbudili u drugom dijelu prvenstva, a u jakom ritmu očigledno žele nastaviti i dalje.
Iz kluba su najavili pojačanja, ali nisu u javnost izlazili s imenima sve dok nisu pali potpisi, a sada se i to dogodilo. Sve je postalo službeno, Slavija će ući u nova ligaška iskušenja znatno pojačanja.
Iz 1. ŽNL, Trnskog iz Nove Rače, stigao je Marko Razum, opaki izvođač slobodnih udaraca koji je pojačao konkurenciju na bočnim pozicijama, pa iz Mladosti Nove Ploščice, koja je skliznula u njihov rang, veznjak Josip Margetić. Upravo iz spomenuta dva kluba potpisana su dva ofenzivca koji će činiti ubojitu kombinaciju u napadu, a to su Mateo Đođ (Trnski ) i Toni Dushaj (Mlaost NP).
‘U Mateu smo dobili prvoligašku kvalitetu, nešto što je izuzetno bitno za pohod na vrh tablice, ne sumnjamo da će se ovaj domaći dečko, miljenik mnogih Severinskih navijačica, odlično uklopiti u momčad, koja je sa njim, Dushajem i svim ostalim pojačanjima dobila dimenziju više kako u napadu tako i u obrambenom segmentu’, jasni su bili u Severinu.

Mateo Đođ

Toni Dushaj

Josip Margetić

Marko Razum