Odigrane su utakmice drugog kola 3. HRL sjever, a među njima je bio i županijski okršaj koji je otišao na stranu Gareščana
Garešnica – Ilova 32:26
Zanimljivo i neizvjesno iako krajnji rezultat to ne sugerira. U prvom dijelu se igralo gol za gol, a onda su gosti iz Grubišnog Polja iskoristili neke pogreške domaćina te na odmor otišli s dva gola viška (13:15). Na početku nastavka imali i najveću prednost (14:18). Nakon toga su Gareščani napravili seriju 5-0, te za kratko preuzeli vodstvo. U 47. minuti je bilo ‘egal’, a onda su domaćini s dvije manje serije od po tri gola slomili suparnika.
‘ Nekompletni za sva tri desna krila ili onih koji mogu igrati na toj poziciji nisu bili na raspolaganju pa se moralo krenuti u kemijanje koje se na kraju pokazalo dobro i korisno. Nadamo se pobjedi i u idućem kolu gdje igramo kod drugog susjeda u Ivanskoj’, kratko su poručili iz RK Garešnica.
Kod Garešnice strijelci su bili Dominik Kranjec (8), Romario Finala (6), Valentino Halgota (5), Fran Čizmar (4), Pavle Marenić (4), Filip Josipović (2), Hrvoje Horaček (2) i Borna Donat (1). U redovima Ilove mrežu su pogodili Matija Mrkalj (11), Ivan Taras (6), Marin Babić (4), Tomislav Kos (3), Ivan Brzak (1) i Dragan Lovrenc (1).
Ludbreg – Ivanska 38:24
Ludbreg je možda prvi favorit prvenstva, a Ivanskoj je to dao do znanja od prvih minuta kada je krenuo 4:0 dok se na odmor otišlo s 20:13. U nastavku je domaćin još pojačao ritam i došao uvjerljivim rezultatom do druge pobjede.
Ivansku su predvodili Dino Ivanić (5), Ivan Subotičanec (5), Martin Trnski (4), Luka Šogorić (3), Ivor Rakačić (2), Mateo Markanović (2), Jakov Saraja (1), Angelo Kocijan Pacas (1) i Matija Mraz (1). U redovima Ludbrega najefikasniji Petar Horvat (8).
