Naturavita je u polufinalu 53. Kutije šibica, a za ovu ekipu to je najveći rezultat na kultnom turniru ikad te dobra prilika da se ode do kraja, jer za takvo nešto kvalitetu i igru apsolutno imaju.
U četvrtfinalnom dvoboju pobijeđena je ekipa Mužek Kaminko & Nixo Gradnja 1:0. Kao što i sam rezultat govori, bila je to još jedna do zadnjih sekundi neizvjesna utakmica, u kojoj se prije svega pazilo kako sačuvati svoj gol čistim te dočekati neopreznost suparnika.
Naturavita je taj trenutak dočekala u 12. minuti kada je Ante Pavličević zabio pogodak, pokazalo se pobjednički. Rođeni Bjelovarčanin, koji trenutačno nosi dres Pitomače, zaista igra sjajno na malonogometnim turnirima. Nedavno je bio jedan od najboljih pojedinaca Domorada u osvajanju MNT Bjelovarski Božić, a sada je uveo Naturavitu među četiri najbolje ekipe legendarne Kutije.
U polufinalu, koje je na rasporedu u subotu od 18.35, dečke iz Bjelovara, Garešnice, Pitomače, Virovitice… očekuje bitka od 40 minuta s ekipom Kuhinje Pašalić & Harat’s pub & Vinarija Šoškić. Jedva čekamo, sretno!
U drugom polufinalu (19.35) susreću se Juicy-Maraska – CB Sea Wolf-Sperga.
Naturavita: Gavranović, Pavličević, Golubić, Begović, Radinković, Herent, Kosanović, Lilovac, Jelić-Balta, Starčević, Knežević, Kolar, Zdelar; voditelj Vaclavek