MNK Bjelovar je jesenski dio sezone završio kao prvi u 2. HMNL Centar, a u jednakom ritmu su njegovi malonogometaši krenuli u nastavak prvenstva. U šestom kolu na gostovanju kod MNK Lošinj ostvarili su petu pobjedu, bilo je 5:1.
Najduže putovanje u ligi tako je odrađeno na najbolji mogući način. Gosti su od samog početka zagospodarili parketom u Sportskoj dvorani Mali Lošinj te su nakon prvog poluvremena imali 3:0 golovima Tina Gršića (6, 18) i Denija Hajdarovića (14).
U drugih 20 minuta domaćin je smanjio preko Kevina Kalanja (24), ali priču u korist bjelovarskog kluba zaključili su s još dva pogotka Vedran Cvitković (31) i Marin Nikolić (40).
Osim spomenutih strijelaca za pobjedničku družinu siguran na vratima bio je Nikola Beljan, a još su igrali Dino Bajsić, Borna Vidićek, Matija Tolić i Željko Ostrman.
U sedmom kolu, sljedećeg vikenda, MNK Bjelovar će ugostiti MNK Fotex.
