Valpovo je proteklog vikenda bio centar šaha, odigrani su turnir u raznim dobnim uzrastima, a na njemu su vrlo dobre rezultate ostvarile mlade nade iz naše županije.
Tako je na kadetskom turniru među 125 igrača i igračica bila i obitelj Hranilović iz Garešnice. Renata je u vrlo jakoj konkurenciji bila 12., ali zlatna u kategoriji U-12. Odigrala je odličan turnir na samom startu 4/4 i to joj daje dodatnu motivaciju za samu završnicu u Vodicama gdje igra sa ekipom Žabno veliko finale lige od 26.12. Brat Renato natjecanje je okončao kao 30.
U Valpovu je na 26. Čarobnom prstenu nastupila Eva Mihaljević koja je u seniorskoj konkurenciji osvojila 7. mjesto od 20 šahistica. Dvostruka juniorska prvakinja Hrvatske je u seda partija došla do četiri boda, a sa samo jednim više Paleščanka bi bila u TOP 3.



![[FOTO] NK Bjelovar procvjetao s novom infrastrukturom: S domaćim dečkima u napad na hrvatski nogomet!](https://bjelovarac.hr/wp-content/uploads/2023/06/Gradski-stadion-u-Bjelovaru-5-360x180.jpg)




