Josip Slivar na Europskom prvenstvu za osobe s invaliditetom u Swanseu kuglu bacio do trećeg mjesta

Ponovo su atletski paraolimpijci zaslužni što se u Europi čulo za Bjelovar. Na Europskom prvenstvu za osobe s invaliditetom, koje je održano u Swanseu u Walesu, Josip Slivar je u bacanju kugle s daljinom 14,57 osvojio treće mjesto i brončanu medalju, a u bacanju diska bio je četvrti. Sjajni rezultat ostvario je i Alnin Aba Vidović. Njegov disk letio je sve do osobnog rekorda što mu je donijelo visoko četvrto mjesto. Treći član bjelovarske ekspedicije u Walesu bio je trkač Goran Jelić, međutim, Goran uistinu nije imao sreće. Naime, za vrijeme utrke na 400 metara zbog teške povrede zadnje lože morao je odustati.