Bjelovar – Nedelišće 4:1

Iako je pobijedio Nedelišće s uvjerljivih 4:1 trener Mario Holiček smijenjen je s mjesta trenera NK Bjelovar. Predsjednica Lidija Britvić Vojnić očekivala je puno više od njegove momčadi, a prije svega očekivala je znatno bolju i uvjerljivu igru. Upravo taj segment ponovo nije štimao i protiv Nedelišća. Naime, NK Bjelovar je prvo poluvrijeme odigrao loše, neuvjerljivo i razočaravajuće. Očekivalo se kako će momčad nakon blamaže u Slatini zaigrati punim plućima i da će svoj bijes iskaliti na slabašnim gostima iz Nedelišća. Međutim, razlog otkaza Holićeku bio je vidljiv već nakon prvog poluvremena koje je završilo neriješeno 1:1, s tim da je NK Bjelovar izjednačujući pogodak postigao tek u 41. minuti i to iz prekida i Pavecovog udarca glavom. Drugo poluvrijeme NK je zaigrao kako je trebao igrati svih ovih četiri proljetna kola. Organizirano s naglašenim pritiskom iz kojeg su se stvarale brojne prigode, a koje je Pavec pretvarao u pogotke.