PRELOG – U sjajno uređenoj dvorani u Prelogu održano je Prvenstvo Međimurja u atletskim višebojima za limače, mlađe kadete i kadete koji se sastoje od skoka u dalj s mjesta, trci na 40 metara, bacanju medicinke i kružnoj utrci na 390 metara. Atletski klub Bjelovar predstavio se s deset svojih mladih atletičara koji su ponovo oduševili i najavili kako klub od njih u buduće može puno očekivati. Bjelovarske atletske nade osvojile su čak šest medalja s tim da su tamnoputa Bjelovarčanka Numbi Kosango i Martin Rovišćanec bili prave zvijezde natjecanja osvojivši zlatne medalje s najvećim brojem bodova. Pored ovog sjajnog dvojca u kategoriji limačica 2010. godišta medalju je osvojila i Nina Vargović.

Za atletski klub Bjelovar u kategoriji mlađih kadeta prvo mjesto osvojio Krešimir Kelava, treći je bio Maksimijilan Vedh, dok je u kategoriji mlađih kadetkinja treće mjesto osvojila Ela Petrić. Ovaj sjajni nastup mladih atletičara u Prelogu sjajna je najava nove sezone za atletski klub Bjelovar koji će i ove godine imati značajnu ulogu u HALS-u i na državnim prvenstvima.