Završila je 43. po redu atletska sezona u Hrvatskoj atletskoj ligi sjever koja je ujedno bila i najuspješnija za atletski klub Bjelovar. U konkurenciji 29 klubova, koliko ih broji HALS, bjelovarski atletičari po prvi puta osvojili su tri prva ekipna mjesta i to u kategoriji Mlađi juniori, juniori i seniori.

Tijekom sezone mlađi juniori startali su u sastavu: Jurica Kovačić, Ante Prskalo, Stjepan Pokos, Karlo Katić, i Ivan Novak. Mlađe junirke nastupale su u sastavu: Dora Dent, Martina Pokos, Vilma Raić, Rebecca Devčić, dok su seniori bili u sastavu Ivan Ljubičič, Rafael Sušilović, Josip Slivar i Armin Mašinović, a seniorke Amalka Palijan, Marija Beljan, Petra Ileković, Ozana Ivančan i Nina Draclin. Pored ovih nagrađivanih atletičara AK Bjelovar je u kategoriji limačica osvojio deveto mjesto, mlađi kadeti bili su 21. mlađe kadetkinje osvojile su četvrto mjesto, dok su starije kadetkinje natjecanje u HALS-u završile isto na četvrtom mjestu.